Бързо Ethernet A10-100 м-СЕП медия конвертор и фибри до мед коаксиален Fiber Optic конвертор

Бързо Ethernet A10-100 м-СЕП медия конвертор и фибри до мед коаксиален Fiber Optic конвертор

Описание висока производителност оптични връзка Ethernet разширители предоставят до 120 км на Ethernet разширение над един режим влакно.

Function

Описание
Висока производителност оптични връзка Ethernet разширители предоставят до 120 км на Ethernet разширение над един режим влакно. Модел FS-1100 е идеален за campus мрежи, свързващи отдалечен LANs и улесняване на оптични последно мили връзка Метрополитън-мрежа (MAN) и отвъд. Тя осигурява икономически ефективно plug-and-play решение за далечни разстояния 10Base-T или 100Base-TX Ethernet разширения и добавената полза на 10 / 100M авто-договаряне, което го прави идеалният избор при планирането на бъдещи подобрения на 10Base-T мрежите. Ethernet конвертори са ултра-миниатюрни по размер и разполагат екранирана RJ-45 Ethernet жак, SFP стил оптични връзки. Вградени автоматично засичане възможности позволяват пълна или полу дуплекс Ethernet работа с не очертание изисквам!
Функции
• Съгласие да IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FX MDI/MDI-X авто преговори, 10M / 100M авто договаряне
• Поддържа пълно/половин дуплекс точка прозрачни прехвърляне
• С едно SFP слота
• Plug-и-играя, лесни за инсталиране
• Може да вмъкнете да 2U 19andquot; 14 слота Rackmount (мощност външен)
Приложения
• 10/100Mbps гигабитови оптични дълги разстояния предаване мрежа Ethernet

Работни спецификации

Параметър

Спецификации

Режим на достъп

10/100Mbps

Стандарт

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Дължина на вълната

Mulitmode:850 / 1310nm; Единична-режим: 1310 / 1550nm (опция)

Разстояние

Категория-5 усукана двойка: 100 м
Фибри: multi-режим 50/125,62.5/125μm (max разстояние до 2 км или 5 км)
Фибри: един-режим 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max разстояние до 20-120 км)

Порт

Един RJ-45 порт:
За свързване на STP/UTP категория-5 усукани двойки
Един оптичен порт:
Multi-режим, двойно фибри: SC или ST (50, 62,5/125μm)
Единен режим, двойно фибри: SC или ФК (9/125μm)
Единен режим едно влакно: SC или ФК (9/125μm)

Преобразуване средства

Media конвертиране, Магазин и напред/рязани чрез

MAC таблицата адрес

1K

Буферно пространство

1MBit

Контрол на потока

Пълен дуплекс: поток контрол;
Половин дуплекс: обратно налягане

Забавяне

Магазин и напред: 9.6μs; Cut-чрез: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

MTBF

100 000 часа

LED индикатор

PWR (захранване); FX ВРЪЗКА/акт (оптична връзка/действие)
FDX (FX пълен дуплекс), TP LINK/акт (усукани двойки връзка/действие)
TP 100 (100M предаване скоростта на усукани двойки),
FX 100 (100 М скорост на предаване на оптични влакна)

Захранване

DC5V 1а (външни), AC220 0.5a / DC-48 (вътрешни)

Консумация на енергия

andlt; 2W

Работна температура

-10 ~ 55ºC

Оперативна влажност

5%~90%

Поддържането на температура

-40 ~ 70ºC

Поддържане на влажност

5 % ~ 90 % без кондензация

Размери

71 мм (W) * 94 мм (D) * 26 mm (H) (външно захранване)

Информация за поръчка

Модел

дължина на вълната

Фибри

TX порта

Режим на фибри

TX мощност (dBm)

RX Сен.
(dBm)

Разстояние

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

ММ, дуплекс

-22 с -12

≤-30

2 км

FM-1100-L2

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-15 до -8

≤-37

20km

FM-1100-L4

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-8 до -3

≤-37

40 км

FM-1100-L6

1310nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3-0

≤-37

60 км

FM-1100-НИВО 8

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-8 до -3

≤-40

80km

FM-1100-10

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

-3-0

≤-40

100 км

FM-1100-12

1550nm

SC/ФК

RJ-45

SM, дуплекс

0-3

≤-40

120km

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-13 до -8

≤-36

20km

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-13 до -8

≤-36

20km

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-5 до -3

≤-36

80km

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-ДИ

-5 до -3

≤-36

80km

PDF
10-100 М-медия конвертори

Деблокирането на богат опит и експертиза, дама френски БОН е добре известен като един от най-големите производители на бързо ethernet a10-100 м-СЕП медия конвертор и фибри до мед коаксиален влакно оптичен конвертор за неговото високо качество и ниска цена продукти и отлично обслужване. Моля, бъдете свободни да купуват евтини продукти, произведени в Китай от нашата фабрика.

Hot Tags: бързо ethernet a10-100 м-СЕП медия конвертор и фибри до мед коаксиален fiber optic конвертор производители, фабрика, направени в Китай, качество, ниска цена, евтини
Свързани продукти
Свържете се с нас
Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd

Адрес: JinDiDa индустриалната зона, Langkou промишленост Pak, Ганев улица, Longhua нова област, Шенжен, Китай

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Имейл: 18818523155@163.com

Дама френски Бон оптични комуникационни Co., Ltd
foottop